Přihlásit se do Fan Klubu

youtube instagram

VÁNOČNÍ SEN 2018 - PRAHA

Weemss VS 2018

„Moc Vás všechny zdravím. Je sice ještě docela pěkné doznívající léto, ale my už pro vás chystáme Vánoce ... je to až k neuvěření, včera jsem šel ven v tričku a za dva měsíce už stejnou cestou půjdu v zimní bundě ...

Pražský koncert VÁNOČNÍ SEN 2018 uděláme v KLUBU JOE. Klub jsem pro letošní verzi koncertu zvolil především pro to, abychom se mohli setkat a zůstat i po skončení koncertu.  A ještě jedna novinka je datum. Sejdeme se už 18. listopadu, abychom si mohli společně užít krásný večer, ještě než ten vánoční shon vypukne. Jsem si samozřejmě vědom toho, že ten prostor je komorní a tedy nebude tolik míst jako jindy, ale letos si ty Vánoce užijeme víc společně a na to se moc těším!“                                                                                    Radim

Vánoční sen RADIMA SCHWABA, představitele  hlavní role české verze světového muzikálu THE PHANTOM OF THE OPERA, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény, Vás zve na jedinečný koncert. 

Na koncertě zazní Vaše oblíbené vánoční písně z Radimova repertoáru – HallelujahPohádka o Vánocíchz alba GRAZIOSO, aj. Těšit se můžete také na nové hity, které původně proslavili velikáni jako Waldemar Matuška – Pojď  se mnou lásko má, Karel Gott – Má pouť,  Elvis Presley - Love Me Tender  nebo vánoční megahit Mariah Carey - All I Want For Christmas is You. 

Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který Vás naladí na tu správnou sváteční atmosféru. U toho prostě nemůžete chybět.