Přihlásit se do Fan Klubu

youtube instagram

NAROZENINOVÝ RECITÁL

"Už se nemůžu dočkat, až pro vás budu zpívat. Mám radost, že je možnost vidět se opět na živo. Připravil jsem pro vás písně z těch nejlepší muzikálů, ve kterých jsem hrál, ale i ty, ve kterých jsem nehrál, a které tolik obdivuji. Nebudou chybět ani písně z mého alba GRAZIOSO a posledního alba MOMENTO. Doprovázet bude naše skvělá kapela a mám také velkou radost, že letošním hostem bude moje kolegyně a kamarádka Tereza Mátlová, se kterou budeme zpívat všechny krásné duety.

18. července - Chvalský zámek, PRAHA

VSTUPENKY

BARVY LÁSKY 2021

KONCERT BARVY LÁSKY představí působivé, neoposlouchané úpravy světoznámých balad i klasických melodií a několik zbrusu nových písní z nového alba MOMENTO, které vám Radim po koncertě rád podepíše. Těšit se můžete na skladby, které původně proslavili Karel Gott, Andrea Bocelli, Elvis Presley, Lara Fabian, Il Divo, Frank Sinatra, Tony Bennett, aj. Nebudou chybět ani písně z muzikálu The Phantom Of The Opera.

19. srpna - Kostel sv. Cyrila a Metoděje v Pustkovci, OSTRAVA

MR. MUZIKÁL 2021

 Na koncertě zazní megahity z muzikálů Karla Svobody, Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, aj.

Těšit se můžete na několik předních muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídníci, Monte Cristo, West Side Story, Dracula, Cats, Ples Upírů a další, spolu s vybranými hity z Radimových alb Amoroso a Grazioso, za doprovodu vynikajících hudebníků.

19. září - Buena Vista Club, PLZEŇ - PŘESUNUTÝ KONCERT Z ROKU 2020 a jara 2021 - ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!!!

 

15. září - Klub Leitnerova, BRNO - PŘESUNUTÝ KONCERT Z ROKU 2020 a jara 2021 - ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!!!

7. září - Městské Divadlo Kolín, KOLÍN - rezervace vstupenek ZDE - PŘESUNUTÝ KONCERT Z ROKU 2020 a jara 2021 - ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!!!

5. září - Divadlo Radka Brzobohatého, PRAHA - PŘESUNUTÝ KONCERT Z ROKU 2020 a jara 2021 - ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!!!