Přihlásit se do Fan Klubu

youtube instagram

VSTUPENKY

NA TÉTO STRÁNCE NALEZNETE VŠECHNY RADIMOVI AKCE, NA KTERÉ SI MŮŽETE REZERVOVAT VSTUPENKY. JEDNOTLIVÉ AKCE JSOU ŘAZENY POD SEBE. TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU.

VÁNOČNÍ SEN 2018 - PRAHA, OSTRAVA, BRNO

Weemss VS 2018

1. TERMÍN VYPRODÁNO VÁNOČNÍ SEN 2018 PRAHA - 18. 11. 2018, KLUB JOE V 17 HOD.

2. TERMÍN VÁNOČNÍ SEN 2018 PRAHA - 16. 12. 2018, KLUB JOE V 17 HOD. 

"Moc zdravím, pro velký zájem jsme přidali ještě jeden koncert VÁNOČNÍ SEN v Praze, kde bude tentokrát mým hostem kamarádka a kolegyně JARUŠKA OBERMAIEROVÁ. A pro ty z vás, kteří byste chtěli přijít i na tento druhý koncert - složení koncertu bude trochu jiné a máme nachystanou i novou pecku."                                                                            Radim

Vánoční sen RADIMA SCHWABA, představitele  hlavní role české verze světového muzikálu THE PHANTOM OF THE OPERA, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény, Vás zve na jedinečný koncert. 

Na koncertě zazní Vaše oblíbené vánoční písně z Radimova repertoáru – HallelujahPohádka o Vánocíchz alba GRAZIOSO, aj. Těšit se můžete také na nové hity, které původně proslavili velikáni jako Waldemar Matuška – Pojď  se mnou lásko má, Karel Gott – Má pouť,  Elvis Presley - Love Me Tender  nebo vánoční megahit Mariah Carey - All I Want For Christmas is You. 

Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který Vás naladí na tu správnou sváteční atmosféru. U toho prostě nemůžete chybět.

 

 2. VÁNOČNÍ SEN 2018 OSTRAVA - 7. 12. 2018, KOSTEL SV. CYRILA A METODĚJE V PUSTKOVCI V 19 HOD.

 

3. VÁNOČNÍ SEN 2018 BRNO - 9. 12. 2018, LUŽÁNKY - LIDICKÁ V 19 HOD.

 

MISTERO BUFFO 2018

Misterka Klub Joe 2018

Vynikající představení MISTERO BUFFOz dílny Daria Fo, nositele Nobelovy cenyza literaturu, které v tomto provedení tvoří čtyři příběhy - Zrození potulného komedianta / Žonglérie o papeži Bonifáci VIII. / Svatební hostina v Káni / Lazarovo vzkříšení, vás rozesměje, dojme i přiměje k zamyšlení.

Nosnými pilíři představení je hercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu a využití stylu komedie dell’arte ve spojení s nápaditou improvizací, klaunskou neohrabanou komikou a hravým bláznovstvím. Během představení herec sám ztvární 25 postav.

Režie: Alena Ambrová (Divadlo Husa na provázku)