Přihlásit se do Fan Klubu

youtube instagram

VSTUPENKY

NA TÉTO STRÁNCE NALEZNETE VŠECHNY RADIMOVI AKCE, NA KTERÉ SI MŮŽETE REZERVOVAT VSTUPENKY. JEDNOTLIVÉ AKCE JSOU ŘAZENY POD SEBE. TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU.

MR. MUZIKÁL 2019

Mr.Muzikal 2019 vyprodano

Muzikálový koncert Radima Schwaba a jeho hostů. Zazní nejslavnější melodie z nejznámějších muzikálů. Megahity z Broadwayských show současných i minulých let. Koncert RADIMA SCHWABA, nejvyššího českého zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze muzikálu "The Phantom Of The Opera", který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény.

Za doprovodu vynikajících hudebníků zazní kolekce předních, neoposlouchaných muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Bídníci, West Side Story, Dracula, Cats, Sunset Boulevard, Čaroděj ze země Oz, Shrek, Anythig Goes, Company, Sweeney Tod a další. 

1. MR. MUZIKÁL 2019 BRNO, 10. května v 19 hod. , Lužánky-středisko volného času

NAROZENINOVÝ RECITÁL

FCB NAROZENINY 2019Rok se s rokem sešel a je tu opět Narozeninový recitál, který bude plný melodií z těch nejlepších muzikálů, ve kterých jsem hrál, ale i těch, ve kterých jsem zatím nehrál:) Zazní také písně z alba GRAZIOSO a další nádherné kousky. 

MISTERO BUFFO

 

Vyimage.pngnikající představení MISTERO BUFFOz dílny Daria Fo, nositele Nobelovy cenyza literaturu, které v tomto provedení tvoří čtyřipříběhy - Zrození potulného komedianta / Žonglérie o papeži Bonifáci VIII. / Svatební hostina v Káni / Lazarovo vzkříšení, vás rozesměje, dojme i přiměje k zamyšlení.

Nosnými pilíři představení je hercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu a využití stylu komedie dell’arte ve spojení s nápaditou improvizací, klaunskou neohrabanou komikou a hravým bláznovstvím. Během představení herec sám ztvární 25 postav.

 

Režie: Alena Ambrová (Divadlo Husa na provázku)

Hraje: Radim Schwab