Přihlásit se do Fan Klubu

youtube instagram

MR. MUZIKÁL HOROR 2018

NA TÉTO STRÁNCE NALEZNETE PRODEJ NA VŠECHNY NAŠE AKCE. JEDNOTLIVÉ AKCE JSOU ŘAZENY POD SEBOU.

host Mr.Muzikál horor 2018

Tak tohle vás položí na lopatky. Posaďte se do křesla, zavřete oči, začíná krvelačná show! Přichází Dracula, Mordred, Sweeney Todd, hrabě von Krolock, Jekyll a Hyde, Fantom Opery a další, z nichž se vám bude hrůzou tajit dech. Je tu Mr. Muzikál Horor a  bude to pořádná jízda!

Hosté koncertu budou JITKA MOLAVCOVÁLUCIE ČERNÍKOVÁ.

Abyste se ale nemuseli bát až do konce, neponese se nejnovější muzikálový koncert jen v hororovém duchu. Proložím jej songy z nejnovější desky GRAZIOSO. Romantické písně Dál jsem tvůj, Už víckrát viděl jsem já tu tvář, muzikálový hit Le Temp des Cathedrales a mnohé další.

Čeká na vás fantastická podívaná plná skvělé hudby, tanečních výkonů, zkrátka zážitek, který se vám vryje pod kůži…

VSTUPENKY 2. 6. 2018 KOLÍN ZDE.

VSTUPENKY 3. 6. 2018 PRAHA:

 

 

ČAS NA LÁSKU 2018

Host Čas na lásku 2018

 

Není pochyb o tom, že máj je lásky čas a zamilované hity k němu patří. A tak je jasné, že ty největší milostné balady nebudou chybět ani na novém koncertě Radima Schwaba, ČAS NA LÁSKU. A některé od něj zazní vůbec poprvé. Bude se na co těšit!

Pamatujete, jak Whitney Houston zpívala ve filmu Osobní strážce hit I Will Always Love You? Nyní si jej vychutnáte v unikátním Radimově podání!

Chybět nebudou ani další známé zamilované a belcantové melodie.  Za doprovodu orchestru vynikajících hudebníků, v čele s nejlepším pianistou roku 2013 Petrem Ožanou, zazní osobitě podané megahity, které původně proslavili Andrea Bocelli, Celine Dion, Sarah Brightman, Il DIVO, Barbara Streisand, Karel Gott, aj. Těšit se můžete na nádherné české balady od KARLA SVOBODY, Jdi za štěstím a písně Memory, I Will Always Love You, Somewhere Over The Rainbow, Non Sará, Les Temp Des Cathedrales a další. Zazní i árie Dona Giovanniho – Fin ch´han dal vino nebo Largo al factotum della cittá z Rossiniho Lazebníka a spousta dalších nádherných skladeb.

A protože je Radim představitel Fantoma opery, uslyšíte i hity z tohoto nádherného díla. Těšit se můžete i na  písně  z nové desky GRAZIOSO. Zkrátka půjde o koncert, kdy jedno oko nezůstane suché. Ať jste zamilovaní, či ne, vychutnáte si ho naplno. ČAS NA LÁSKU je tu pro vás právě teď...

VSTUPENKY 10. 5. 2018 BRNO:

VSTUPENKY 24. 5. 2018 OSTRAVA:

MISTERO BUFFO 2018

NEDĚLE 22. DUBNA V 17 HOD., KLUB JOE, REVOLUČNÍ 655/1, PRAHA 1 (VSTUP Z PASÁŽE OD KOTVA)

Weemss Misterka 2018

 

Vynikající představení MISTERO BUFFO z dílny Daria Fo, nositele Nobelovy ceny za literaturu, které v tomto provedení tvoří čtyři příběhy - Zrození potulného komedianta / Žonglérie o papeži Bonifáci VIII. / Svatební hostina v Káni / Lazarovo vzkříšení, vás rozesměje, dojme i přiměje k zamyšlení.

Nosnými pilíři představení je hercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu a využití stylu komedie dell’arte ve spojení s nápaditou improvizací, klaunskou neohrabanou komikou a hravým bláznovstvím. Během představení herec sám ztvární 25 postav.

Režie: Alena Ambrová (Divadlo Husa na provázku)