Přihlásit se do Fan Klubu

youtube instagram

VÁNOČNÍ SEN 2017 - PRAHA

NA TÉTO STRÁNCE SE NACHÁZÍ PRODEJ VSTUPENEK NA VŠECHNY AKCE. PRO ZOBRAZENÍ VŠECH AKCÍ SE PROSÍM POSUŇTE NA STRÁNCE SMĚREM DOLU. Weemss Praha Vanocni sen 2017

Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční vlnu.

Máme pro Vás připraveny nejen ty nejkrásnější vánoční hity, ale i spoustu novinek, které budou stát za to! Jako dárek, který k Vánocům neodmyslitelně patří, přijde zazpívat několik krásných písní i KATEŘINA BROŽOVÁ. Samozřejmě uslyšíte i překrásný duet Kateřiny a Radima Přísahám, že jsem to já. Překvapením večera bude NELA DUCHAČOVÁ finalistka dětské soutěže San Remo junior.

Nebudou chybět ani zbrusu nové hity, z Radimova nového alba. A přání se ale splní i těm, kteří se chtějí zaposlouchat do oblíbených songů, které od Radima znáte. Zazní hity z muzikálů, klasiky a balady s krásnými českými texty! Sny se mají plnit nejen o Vánocích. Vy si ten svůj můžete vyplnit 3. prosince 2017 v 17 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze.

Uložit

Uložit

Uložit

VÁNOČNÍ SEN 2017 - OSTRAVA

Weemss Vanocni sen 2017Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční vlnu. Máme pro Vás připraveny nejen ty nejkrásnější vánoční hity, ale i spoustu novinek, které budou stát za to! Jako dárek, který k Vánocům neodmyslitelně patří, přijde zazpívat několik krásných písní i KATEŘINA BROŽOVÁ. Samozřejmě uslyšíte i překrásný duet Kateřiny a Radima, Přísahám, že jsem to já. Překvapením večera bude ADÉLA KŘIVÁNKOVÁ finalistka dětské soutěže San Remo junior. Nebudou chybět ani zbrusu nové hity, z Radimova nového alba. A přání se ale splní i těm, kteří se chtějí zaposlouchat do oblíbených songů, které od Radima znáte. Zazní hity z muzikálů, klasiky a balady s krásnými českými texty! Sny se mají plnit nejen o Vánocích. Vy si ten svůj můžete vyplnit 16. prosince 2017 v 19 hodin v Domě kultury města Ostravy.

MISTERO BUFFO

Pozvanka Misterka 2017

Vynikající představení z dílny Daria Fo, nositele Nobelovy ceny za literaturu, které v tomto provedení tvoří čtyři příběhy (Zrození potulného komedianta / Žonglérie o papeži Bonifáci VIII. / Svatební hostina v Káni / Lazarovo vzkříšení), vás rozesměje, dojme i přiměje k zamyšlení.

Nosnými pilíři představení je hercova schopnost mimického, gestického a pohybového projevu a využití stylu komedie dell’arte ve spojení s nápaditou improvizací, klaunskou neohrabanou komikou a hravým bláznovstvím.

Režie: Alena Ambrová

Uložit

Uložit

VÁNOČNÍ SEN 2017 - BRNO

Weemss Praha Vanocni sen 2017

Přijďte si prožít svůj vánoční sen! Zastavte se ve chvílích předvánočního shonu, pohodlně se usaďte a poslechněte si koncert, který vás naladí na tu správnou sváteční vlnu. Máme pro Vás připraveny nejen ty nejkrásnější vánoční hity, ale i spoustu novinek, které budou stát za to! Překvapením večera bude SABINA PLETANOVÁ, finalistka dětské soutěže San Remo junior. Nebudou chybět ani zbrusu nové hity z Radimova nového alba. A přání se ale splní i těm, kteří se chtějí zaposlouchat do oblíbených songů, které od Radima znáte. Zazní hity z muzikálů, klasiky a balady s krásnými českými texty! Sny se mají plnit nejen o Vánocích. Vy si ten svůj můžete vyplnit 9. prosince 2017 v 17 hodin v sále Břetislava Bakaly v Brně.